Prawo-jazdy-360.pl

Prawo-jazdy-360.pl

Wiele osób, które chce uzyskać prawo jazdy ma problem z nauka do egzaminu teoretycznego. Często materiały, z których uczą się przyszli kierowcy nie są aktualizowane, a ich forma nie jest zbyt nowoczesna.

Dobra alternatywa dla tradycyjnych książek, z których możemy się uczyć jest serwis prawo-jazdy-360.pl.

Jest to serwis, w którym znajdziemy wszystkie oficjalne pytania egzaminacyjne dla kategorii A, A1, A2, AM, B, B1, C, C1, D, D1 oraz T zatwierdzone prze Ministra Infrastruktury i Rozwoju. Forma testów i szata graficzna są identyczne jak na oficjalnym egzaminie w ośrodkach WORD. Do każdego pytania w teście i kursie jest wyjaśnienie na podstawie kodeksu drogowego, znaków i pierwszej pomocy, a ponad to po każdym zakończonym teście zostaje wygenerowany raport, z którego możemy się dowiedzieć na jakie pytania udzieliliśmy błędnej odpowiedzi.

Prawo-jazdy-360.pl oferuje również podręcznik kursanta w formie online. Jest w nim 12 rozdziałów, a po każdym z nich mamy do rozwiązania 10 pytań kontrolnych dzięki którym możemy sprawdzić, jak przyswoiliśmy wiedze.

Strona jest dostosowana pod wszystkie urządzenia, można z niej korzystać nie tylko z komputera, ale też z tabletu i telefonu. Dla osób które nie maja ciągłego dostępu do Internetu dobrym rozwiązaniem jest aplikacja mobilna, Ponieważ po zainstalowaniu możemy korzystać z niej w trybie offline. Aplikacja mobilna dostępna jest na Androida i IOS. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie ze względu na to, że w każdej wolnej chwili możemy wyciągnąć telefon z kieszeni i rozpocząć naukę.

W serwisie mamy możliwość kontrolowania naszych postępów w nauce za pomocą statystyk. Możemy sprawdzić tam ilość rozwiązanych testów, ilość pytań, na które została udzielona odpowiedz w poszczególne dni, ale także można tam przejrzeć wszystkie pytania, na które została udzielona odpowiedz oraz sprawdzić, ile razy i jak na nie odpowiedzieliśmy.

Osoba, która zdecyduje się skorzystać z usług serwisu prawo-jazdy-360.pl musi się w nim zarejestrować, a następnie opłacić dostęp. Dostęp można wykupić na 5 dni, ale także na 6 miesięcy.

Cennik przedstawia się następująco:

5 dni 13 zł,

1 miesiąc 17 zł,

3 miesiące- 20 zł,

6 miesięcy 37 zł.

Za niewielkie pieniądze mamy dostęp do wielu rzeczy, które z pewnością ułatwia nam naukę do państwowego egzaminu teoretycznego.

Redaktor naczelny

Celem serwisu było i jest informowanie użytkowników o najnowszych tematy związanych z egzaminem na prawo jazdy w RP. Stworzyliśmy przez lata sieć współpracy z Ośrodkami Szkolenia Kierowców w całej Polsce oraz z serwisami takimi jak www.prawo-jazdy-360.pl które umożliwają naukę na testy na prawo jazdy i wzorowe przygotowanie do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy