Ponad 80 egzaminów teoretycznych nie zdanych

Ponad 80 egzaminów teoretycznych nie zdanych

Cześć osób bardzo stresuje się egzaminem teoretycznym i podchodzi do niego kilkakrotnie. Po którymś z kolei nie udanym podejściu niektórzy kursanci rezygnują z dalszych prób, ale nie mieszkaniec gminy Wola Uhruska w powiecie Włodawskim.

Wyżej wymieniony mężczyzna jest jednym z rekordzistów jak chodzi o niezdane państwowe egzaminy teoretyczne. Podchodził on już do egzaminu teoretycznego ponad 80 razy i przy każdym podejściu uzyskiwał wynik negatywny.

Próbuje on uzyskać wymarzony dokument od 2013 roku, w którym to podszedł do egzaminu aż 24 razy. Nie poddał się i w 2014 roku rozwiązywał egzamin państwowy 31 razy, a następnie w 2015 17 razy.

W roku 2016 mężczyzna trochę odpuścił i podszedł do egzaminu tylko 7 razy.

Nie zamierza się jednak poddawać i od stycznia bieżącego roku przystąpił do egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Chełmie już 4 razy.

Według dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie jest to najwytrwalszy kursant w historii ośrodka!

Redaktor naczelny

Celem serwisu było i jest informowanie użytkowników o najnowszych tematy związanych z egzaminem na prawo jazdy w RP. Stworzyliśmy przez lata sieć współpracy z Ośrodkami Szkolenia Kierowców w całej Polsce oraz z serwisami takimi jak www.prawo-jazdy-360.pl które umożliwają naukę na testy na prawo jazdy i wzorowe przygotowanie do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy