Wynajem placu manewrowego

Wynajem placu manewrowego

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Szczecinie daje możliwość odpłatnego korzystania z toru manewrowego dla kategorii B oraz toru manewrowego dla kategorii, C+E, D, D+E, B+E i wzniesienia.

Wynająć tory manewrowe wraz z wzniesieniem mogą tylko ośrodki szkolenia kierowców w celu nauki osób przygotowujących się do egzaminu na prawo jazdy.

Czas na jaki można wynająć tor to 25 minut dla kategorii B oraz 50 minut dla kategorii, C+E, D, D+E, B+E prawa jazdy. Cena za 25 minut korzystania z jednego toru manewrowego dla kategorii B wynosi 20 zł brutto natomiast za 50 minut użytkowania jednego toru dla prawa jazdy kategorii C, C+E, D, D+E, B+E trzeba zapłacić 50 zł brutto.

Tory manewrowe razem ze wzniesieniami można wynająć od poniedziałku do piątku, w dni w które pracuje Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Szczecinie.

Dostęp do torów dla kategorii B jest możliwy od godziny 16:15, co 30 minut i nie później niż o godzinie 19:15 (16:15-19:45), a dla kategorii C+E, D, D+E, B+E od godziny 16:30, co 60 minut i nie później niż o godzinie 18:30 (16:30-19:30).

W poszczególnych sytuacjach takich jak na przykład złe warunki atmosferyczne, prace remontowe lub różne inne przyczyny określone przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Szczecinie udostępnianie placu manewrowego może zostać czasowo wstrzymane.

Jeżeli ktoś z Państwa chce uzyskać informacje odnośnie wolnych terminów, może się z nami skontaktować pod numerami telefonów 914425826 albo 914425821.

Redaktor naczelny

Celem serwisu było i jest informowanie użytkowników o najnowszych tematy związanych z egzaminem na prawo jazdy w RP. Stworzyliśmy przez lata sieć współpracy z Ośrodkami Szkolenia Kierowców w całej Polsce oraz z serwisami takimi jak www.prawo-jazdy-360.pl które umożliwają naukę na testy na prawo jazdy i wzorowe przygotowanie do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy