Rezygnacja z egzaminu i zapisy telefoniczne

Rezygnacja z egzaminu i zapisy telefoniczne

Uprzejmie informujemy, iż każda osoba, która zapisała się na egzamin państwowy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Szczecinie ma prawo z niego zrezygnować. Zęby to zrobić trzeba spełnić następujące warunki.

Rezygnacji można dokonać najpóźniej 2 dni przed planowanym egzaminem państwowym. Musi być to wykonane wyłącznie w formie pisemnej. Żadne telefoniczne rezygnacje nie będą rozpatrywane.

Wniosek o rezygnacje z terminu egzaminu państwowego można wysłać droga mailowa na adres planowanie@word.szczecin.pl. Potwierdzeniem dokonanej rezygnacji będzie zwrotna wiadomość e-mail. W treści maila z prośba o rezygnacje proszę podać:

-imię i nazwisko,

- pesel,

- zaplanowany termin egzaminu.

Wnioski i oświadczenia dotyczące rezygnacji z terminu egzaminu państwowego będą rozpatrywane w powszednie w godzinach otwarcia Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie to znaczy od godziny 7:30 do 15:30.

Jeżeli dokonałeś rezygnacji możesz zapisać się na inny dogodny termin telefonicznie.

Aby móc zapisać się na egzamin państwowy telefonicznie musisz:

- zapłać za egzamin, poprzez przelanie pieniędzy na konto Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie. (BGZS.A.56 2030 0045 1110 0000 0334 3560)

- na wpłacie umieść następujące informacje: imię i nazwisko osoby podchodzącej do egzaminu, adres zameldowanie, pesel oraz rodzaj egzaminu,

- następnie trzeba odczekać aż wplata zostanie zaksięgowana na koncie WORD w Szczecinie,

- Jeżeli podchodzisz do egzaminu po raz pierwszy przygotuj swój numer PKK,

- zadzwoń w godzinach 8 14 pod numer 914425831 i ustal termin egzaminu państwowego. Numer ten śluzy tylko i wyłącznie do zapisów telefonicznych w WORD Szczecin.

- potwierdzeniem terminu jest informacja ustna. Na życzenie kandydata istnieje możliwość odbioru zaświadczenia w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Szczecinie.

- w sytuacji, w której osoba podchodząca do państwowego egzaminu praktycznego kat. AM, A1, A2, A, B, B (78), B (96) lub B+E na pojeździe ośrodka szkolenia kierowców, jest zobowiązana za każdym razem bezzwłocznie złożyć swój wniosek i oświadczenie osk.

Redaktor naczelny

Celem serwisu było i jest informowanie użytkowników o najnowszych tematy związanych z egzaminem na prawo jazdy w RP. Stworzyliśmy przez lata sieć współpracy z Ośrodkami Szkolenia Kierowców w całej Polsce oraz z serwisami takimi jak www.prawo-jazdy-360.pl które umożliwają naukę na testy na prawo jazdy i wzorowe przygotowanie do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy